• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Adres konferencji:

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "Kolejarz"


ul. Kościuszki 23, 34-500 ZAKOPANE,

tel. (0-18) 201 54 68,

fax (0-18) 206 38 81

 

 

 


Zakwaterowanie i wyżywienie:

  • Kwaterowanie uczestników konferencji odbywać się będzie w recepcji Ośrodka.
  • Wszyscy uczestnicy będą korzystać z posiłków wydawanych w Ośrodku.


ZAKOPANE Jedno z najładniejszych w kraju miejsc letniego i zimowego wypoczynku, zwane także "Zimową Stolicą Polski", położone u podnóża Tatr - jedynego w Europie Środkowej pasma o wyraźnym charakterze alpejskim. Stanowi doskonały punkt wypadowy dla wycieczek górskich. Jest miejscowością posiadającą specyficzny mikroklimat, leczniczą, wypoczynkową i ośrodkiem sportów zimowych.

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "KOLEJARZ" Obiekt po gruntownym remoncie położony w samym centrum przy przy głównej ulicy Zakopanego, wiodącej do centrum miasta, blisko Krupówek, w pobliżu dworca PKP i PKS. Do dyspozycji gości ośrodek oddaje jadalnię, bilard, salę klubową i konferencyjną, kawiarnię i stół do tenisa stołowego. W ośrodku można korzystać z Internetu.
W pobliżu znajduje się pływalnia Aqua Park Zakopane-Antałówka ul. Jagiellońska 31 (czas dojścia 5 min.). www.aquapark.zakopane.pl
Ośrodek położony jest w sąsiedztwie Grand Hotelu "Stamary", który mieści się w pochodzącym z 1905 roku budynku, wzniesionym według projektu Eugeniusza Wesołowskiego. Stamary - to pseudonim popularnej wówczas artystki estradowej Marii Budziszewskiej, pierwszej właścicielki, której nakładem środków hotel został wzniesiony.

Dojazd do OW "Kolejarz"

kolejarz mapka_2022


Grafika losowa

29.jpg